Noty za mecz z Chlebnią.

Noty z meczu z Chlebnią: Wielogórski 4,  Wójcik 4,  Wiśniewski 4,  Pawlinski 3,  Olech 5,  Obłąkowski 4,  Nesler 4,  Mikolaj Tilzen 4,  Kaczur 4,  Antoniak 4,  Pelc 3,  Krystian Tilzen 4.

Dziś zagraliśmy z liderem naszej grupy, do meczu podeszliśmy mocno zaangażowani,  pierwsza kwarta była mocno wyrównana z lekką przewaga Chlebnii, natomiast w drugiej odsłonie przejęliśmy inicjatywę i nie pozwoliliśmy Chlebni oddać ani jednego strzału,  a nie wykorzystane dwie 100% sytuacje Dawida i Borysa spowodowały,  że końcowy wynik mógłby być zupełnie inny,  gdybyśmy wykorzystali obie sytuacje. Jestem zadowolony z postawy chłopców ze wzgledu na realizacje zadań jakich od nich oczekuję, dzięki czemu nasza jakość w grze na pewno sie poprawiła.  Przed nami bardzo ważny tydzień pracy,  gdzie bardzo apeluję o frekwencję do chłopców,  abyśmy mogli w 100% zrealizować zadania,  które dla nich przygotowałem.

Piotr Wójcik