Skład Żyrardowianki:

Pawliński, Wielogórski, Wójcik Filip, Wójcik Piotr, Olech, Obłąkowski, Kaczur, Tilzen Mikołaj, Tilzen Krystian, Pelc, Dębski, Krawcow, Machaj pod wodzą Trenera Piotra Wójcika

Skład Promyka Nowa Sucha:

Księżak, Siekiera, Szypszak, Woliński, Kowalik, Plichta, Sokołowski, Rogalski, Dąbrawski, Sobczak, Pytkowski, Woś, Plichta, Kowalski, Pętlak oraz Trener Krzysztof Kaczor

Mecz od samego początku zdominowali gospodarze. W 3 minucie Kaczur popisuje się mocnym strzałem w bramkarza. Przez następny sześć minut trwa kopanina, którą przerwa indywidualna akcja Obąkowskiegozakończona obronionym strzałem. W 15 minucie Obłąkowski dogrywa piłkę do Kaczura, ten z trudnej pozycji podaje futbolówkę bramkarzowi. Blisko strzelenia bramki byli również goście, którzy nie wykorzystali rzutu wolnego. W 22 minucie po podaniu Krawcowa bramkę zdobywa Machaj. Po chwili wynik podwyższa ten sam zawodnik, po błędzie bramkarza gości. Rezultat do przerwy 2:0 dla żyrardowian.

W 35 minucie sytuację ratuje Wielogórski, który popisał się piękną paradą. Niestety minutę później goście dopinają swego i zdobywają bramkę. Przyjezdni od tego momentu dostają "skrzydeł" i zaczynają ostro atakować. Sytuacja odwraca się w 47 minucie po bramce Kaczura z rzutu wolnego. W 54 minucie swoją bramkę zdobywa Mikołaj Tilzen. Spotkanie kończy się wynikiem 4:1 dla Żyrardowianki.